Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s pamětovou kartou

Dobrý den mám takový problém když vložím pamětovou kartu do čtečky a pak chci dát kartu bezpečně odebrat vyskakuje mi hláška microsoft windows došlo k chybě při vysouvání disku a na konci vždy nějaký jiný hieroglif a když jsem ve složce tento počítač kliknu levým tlačítkem tak tam byla vždy volba vysunout a ted se mi vůbec nenabízí jinak karta jde normálně zformátovat kdo by mi poradil co mám dělat

Nevím, jak u karty, ale u disků tohle jeden čas dělalo a bylo to způsobeno nejspíš tím, že se nezastavila nějaká služba (která na ten disk "sahala").

Takže chvíli počkej a pak ji vyndej. V Nastavení je možno zvolit vyndávání BEZ toho SW odpojování (tzn. zápis bez cache).