Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění sestavy

Zdravím prodávám pc je starší 2 let prosím o nacenění uvedené sestavy netuším kolik za to chtít.

Case - Corsair Crystal Series 570x RGB

Základovka - ASUS TUF Z370-Plus gaming

CPU- i7-8700K

Chladič CPU- Corsair H115i

GPU - EVGA 1080ti FTW3 11GB

RAM - G.SKILLZ 16GB 3200Mhz CL14

PSU - EVGA supernova 1000P2

HDD - Samsung SSD 850 EVO 500GB

- Seagate Barracuda 4TB

Díky

Bude se Ti blbě hledat kupec který to zaplatí -top grafika, top skříň. Pravděpodobně by bylo lepší prodat po částech formou aukce (chápu je s tím otrava)

Zase se to ještě prodává (byť třeba ten procesor je asi dost neprodejný) tak bych cenu určil takhle
CPU 11,5K
Deska 4,2K
Ram 4K (je to ulet ale nechal sem to tak)
krát 0,6 = 11,8k
grafika 15k (cena podle nové výkonější 2080 /2080super )
skříň zdroj 4k
Vyšlo mi to na nějakých 31tisíc. Vrazil bych to marketplace, bazos a aukro (pokud je jeste zdarma) za 32 a byl připravený slevovat.

Myslím, že to bude mnohem míň. GTX 1080 Ti se už dá sehnat kolem 9K spíš 10k za dobré edice. Procák je taky úlet, myslím, že tolik za něj nikdo nedá, protože za 10700 je novej i7-9700K - výkonnější a novější. Deska spíš kolem 3-3,5k.
Osobně si spíš myslím, že se to prodá dráž jako celý PC.

Já bych to tam taky vrazil za 30 a nějaký drobný. Když se podíváte, co za krámy tam lidi prodávají za 30k, třeba sice 1080Ti, ale k tomu značně nižší řada procesoru a zbytek osekaný na naprosté minimum a dost možná to lidé kupují, tak bych to úplně nevzdával.

Pánové přesně tohle sem čekal. Den sem to tu nechal s jednou odpovědí abyste měli prostor. Když si dám tu práci a nějak odhadnu cenu najednou spousta lidí nesouhlasí. Prostor máte :-).

Uznávám tu GF 1080Ti jsem přestřelil - nějak jsem to sečetl/zamíchal i s disky.

BTW: to že ten procesor nekoupil nikdo v prosinci nic neznamená. Však píšu že není zrovna v kurzu. Nabízí celou sestavu. A počítám s ním za 7k, desku za 2,5k. Jestli to má 2-3 roky jsou dle mě ceny ještě reálné.

Já jsem klikl souhlas se Sambim ještě když tady měl jediný příspěvek. Půlka původní ceny je IMHO reálná.

CPU je 2,5 roku starý model v konfiguraci dnešního herního základu (navíc se všemi nectnostmi, co Intel má), 1080Ti je možná stále dobrá grafika, ale už je prostě jetá a její budoucnost už není kdovíjaká.

Je třeba se smířit s tím, že ceny u top sestav padají nejrychleji.