Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s internet na notebooku

Zdravím,
mám menší problém. Nevím jak to mám přesně vysvětlit, ale když chci na svém notebooku načíst nějakou stránku, tak to trvá a pak stránka funguje bez problému.

Když jdu například na youtube, načítání tvá asi 3 sekundy, když si pustím nějaké video, stránka se načte instantně, kromě videa, které se načte zhruba za 10 sekund. Video se většinou načte v nízké kvalitě, kvůli youtube, který si myslí, že mám pomalý internet. Kvalitu přenastavím třeba na full hd, což se načte instantně. Když ale po načtení stránky s videem v nízké kvalitě, počkám třeba půl minuty a až pak přenastavím kvalitu, tak zase trvá těch 10 sekund, než se video načte.

Na ostatních zařízení takový problém nemám.
Jsem připojený síťovým kabelem a zjistil jsem, že když kabel odpojím a připojím se přes Wi-Fi, tak Wi-Fi přestane fungovat a musím ručně restartovat.

Nevíte jak můžu tento problém vyřešit?
Předem děkuji za rady.

Ovládač wifi, sieťového pripojenia, zrejme W10 s jeho generikami. Pritom o.i. milión iných vecí až po Defender alebo AV.

Máš mať po ruke vyladenú, čistú bitovú zálohu 100% funkčného systému, aj staršieho dáta, hlavne vyladený, bezchybný OS. Obnova systémového oddielu zo zálohy je otázkou pár minút. Nič lepšie na svete ešte nikto nevymyslel. Body obnovy problémy nemusia riešiť.