Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadávání připojení WiFi

Mám od prosince notebook. Poslední dobou mě neustále vypadává připojení k wifi. Protože zlobil celý internet, nechali jsme vyměnit oba routery, dali i nový přijímač s anténou a kabely. Pevný počítač a druhý notebook běží bez problémů, ale ten můj každou chvíli hlásí, že není připojen. Musím kliknout na "ručně připojit Wifi" - noťas se připojí a během tří minut je zase odpojený! Prosím, poradíte mi, čím to je a co mám dělat? Děkuji!

Neporadime, kedze si nic konkretne neuviedol.
V prvom rade by pomohol router, ktory v logu uvedie preco sa dany klient odpojil...toto zvlada akykolvek Mikrotik alebo vacsina UBNT.
To nemas predpokladam.
Takze budeme len triafat a skusime zmenit tvoj ovladac wifi...kedze si neuviedol a aky typ sa jedna tymto moja rada konci.

Cele zle mistre;o).
Vcera sme sa o tom bavili predsa...sam si povedal, ze ludia su...
Takze ziadne prihlasis sa ako admin...ona clenom skupiny administrator na 99.99% je, predsa poznas bezne uzivatelske notebooky.
Odinstalovat program urcite nevie, takze...a navrhujem kliknut na tlacitko start pravou mysou, napisat tam controlv otvorenom okne si vybrat Programy a funkcie (ak sa to tak vola vo win10, pretoze mam pred sebou len 7), tam si zobrazit nainstalovane aktualizacie, kliknut na danu a potvrdit, ze chcem odinstalovat.

vidíš, i s tvou nápovědou je to marný. A pokud si vzpomenu, tak za rok ti řeknu, že na má slova došlo.

edit: a jestli si myslíš, že to bylo napsaný kousavě, tak jsi na omylu - jen se přesně vyplnilo, co jsem si myslel. Jako obvykle, vyplnila se má obvyklá statistika: 80:20. 80% jsou klikači (myšleno bez urážky), kteří PC obsluhují úplně stejně jako třeba televizor nebo mobil. Sami to neumí nastavit nebo upravit, jen pustit a používat. Zbylých 20% umí i něco navíc, dá se říct, že jsou to poučení uživatelé; někteří nainstalovat sem tam nějaký program, ti lepší i odinstalovat.A cca 20% z těch 20% s Windows opravdu umí. Proto taky píšu "návody" včetně pro tebe zcela "očividných" věcí - v drtivé většině se mi to vyplácí.

edit2: ale ne, že bych si myslel, že to vyřeší odinstalace jednoho patche... KB4549951 je záležitost posledního patchovacího úterý.