Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU Paměť

Hezký večer,
mám otázku...
Já mám notebook:
- Intel i3 - XXXXXXX
- Nvidia NVS 4200M - 542mB
- 12 GB RAM
- 482 GB patriot SSD 480MB/s
a mě zajmá toto:
Mě Windows v Taskmanageru ukazuje CELKOVOU grafickou pamět 6,5GB, vyhrazenou procesorem GPU 512 mB a sdílenou 6GB. A já bych potřeboval mému grafickému procesoru přiďelit více paměti. A nevím jak...
Nebo jestly máte nějaké nápady, jak by se dalo zabránit lagům při větším zatížením.
A předtím, než budete psát... Je to dell, tam v Biosu neuděláte nic... :(
Předem děkuji za odpověď,
xx0055

Nejsem si jistý ale podle mě se paměť v biosu přiděluje jen pokud máš integrovanou grafiku. Pokud máš samostatnou tak je to věc té grafiky a možná ovladače kolik si řekne.