Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Geforce Expirience nejde

Zdravim, kdyz se prihlasim do geforce experience, tak se to spusti, a ukaze se ze mi to naslo 2 hry, ale pokud chci zmenit nastaveni rozliseni atd v experience, tak to nejde, pise to tuto chybu...

https://i.ibb.co/ws204Xp/image.png

na google jsem nasel akorat navody takove ze si ma clovek stahnout nejnovejsi driver na grafiku, coz mam, zkousel jsem i odinstalovat expreience, nainstalovat znova, - nic

odinstalovat driver i s experience, + nainstalovat znova - nic

fungujici exprience by mi mela u her nabidnout jake chci rozliseni si nastavit, a podobne nastaveni, coz se tady neukazuje

dekuju.

Windows 7 64bit

GT 640M

poslední ovladač na ten notekový osekaný "GT 640M" je:
GeForce Game Ready Driver - WHQL, Version: 425.31 - Release Date: 11 April 2019

za sebe bych čekal, že se na support tak zastaralého krámu (7-8 let) dávno vykašlou.
jestli ten soft (ge) nikde nevypisuje podrobnější nastavení, tak ho odinstaluj, je k ničemu.

to ti přestalo fungovat "samo", nebo někdo něco přeinstaloval?

presne ten ovladac mam, nevypisuje prave nic GE, drive jsem na tomto notebooku mel Windows 10 64bit, coz je tak 2 roky zpatky, a GE slo bez problemu, jenze pak mi windows 10 zacal delat problemy, jelikoz muj notas ma podporu jen pro win 7, tak jsem pro jistotu nechal win 7, a geforce experience, jsem zapl az ted.

jeikoz tam je moznost nastavit rozliseni + scalovani obrazovky s rozlisenim a podobne, coz v tech hrach co hraju takove moznosti nejsou, dam priklad, fortnite nabizi jen rozliseni 1360x720 nejnizsi, a pres experience si mohu nastavit treba i 1024x768 a mit tak o neco vice fps.