Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utiahne mi to 3840 x 1600

Zdravim,
utiahne mi nova zostrava mojho syna:
MSI X470 GAMING PLUS, AMD Ryzen 5 1600, HyperX 16GBkit DDR4 3466MHz, MSI GeForce RTX 2060 VENTUS XS 6G OC
tento monitor v nativnom rozliseni:
https://pc.bazos.sk/inzerat/110803586/38acer-ultrawide-qhd.php
Je mi jasne, ze na plne detaily nie, ale ci to bude v hrach stihat.
Planujem mu kupit toto:
https://monitory.heureka.sk/lg-34gl750/
ale ked som narazil na tento inzerat??????
Dik PV

U 21/9 (taky LG) a hraní až na pár starších her (které už od počátku nepodporovali NvidiaSurround nebo AMD Eyefinity) s hraním problémy nejsou. Naopak bych řekl že je spíš vzacné videt nějakou dnešní hru co by na 21/9 nešla, alespoň jsem žádnou takovou za poslední 3 roky nepotkal.
IMHO ty hry na 21/9 vypadaji i lip, panoramicky, ale je to otázkou gusta každého.
Na stejné rozlišení používám méně výkonu GPU RX@580 která není tak vykoná jako RTX@2060 a většina her na tom jede docela svižně (RPG zamykam na 30fps). Při nejhorším hru spustíš na nativním rozlišení 2560x1080.

PS: LG 34GL750 ma rozliseni 2560×1080.