Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MS WORD 2003 - jak číslovat až od čtvrté strany a to od 1 ?

Pomozte prosím, nemůžu přijít na to, jak ve wordu nastavit číslování až od čtvrté strany a to od jedničky.
Je tam jen odškrtítko, jestli číslovat od první strany.
Tuším, že se to dá nějak pomocí oddílů, ale nedaří se mi to, nedokážu oddělit zápatí jednotlivých oddílů, pořád se mi to prokopírovává přes celý dokument. Akorát se mi daří v prvním oddílu číslovat od 1 a v dalším zase od jedné. Ale aby první oddíl nečísloval vůbec, to mi nějak nejde.
Poraďte!

Dát Konec oddílu - na další stránce, kliknout Zobrazit Záhlaví a zápatí, v novém oddílu bude napsáno Stejně jako minule, v panelu nástrojů Záhlaví a zápatí kliknout Odkaz na předchozí (asi čtvrtý od konce) čímž se zruší vazba mezi záhlavími a pak se dá nastavit číslování stránek.