Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé rychlosti zapisu na ssd

Dobrý den dnes sem zjistil ze zápis na oba ssd v pc který je starý asi 3 měsíce je velmi nízký u ssd patriot burst 480GB je to asi 20MB/s a u nvme ssd corsair force mp510 240GB je to asi 260-280MB/s, zkoušel jsem odinstalovat ovladače chipsetu ale to nešlo (odinstalace probíhala vpořádku a po odinstalaci se nic nestalo ale da disku ovladace zůstaly) takže je asi vymažu z ssd a znovu nainstaluji.Dále by podle mého mohlo pomoci aktualizovat bios.

MB:Asus prime x470 pro
CPU:Ryzen 7 2700x
RAM:Kingston hyperX predator 2x16GB 3600mhz
GPU:Asus rog rx580 oc
PSU:Evga 850 G3
SSD1:Corsair force mp510
SSD2:PAtriot burst 480GB
HDD:WD blue ezex 1TB

ten obrázek nedává moc smysl. (mrchosoft oblibuje grafy s nesmyslnými popisky nebo úplně bez měřítka)
není zároveň ten patriot vytížený nějakým zapisováním / čtením?
zkusil jsi ho úplně odpojit? předpokládám že systém je jen na corsairu a bez lowcost patriotu se to obejde.
dá se patriot připojit k normálně fungujícímu pc a otestovat v cdm?