Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednoduché vkládání obrázků na internet pro blondýny

Fakt mi asi začnou blonďatět vlasy, protože nejsem schopná kdekoliv na net uložit jediný pitomý obrázek, aby k němu měl přístup kdokoliv.
Když neodpovídá velikost, zas chtějí jiný formát, když udělám vše co chtějí, zas to nejde z jiného důvodu.
Jsem totální blb a potřebuji radu pro blba. Prosím o odkaz, kam jde JEDNODUŠE vložit obrázek, co mám v PC tak, aby pak kdokoliv, komu dám adresu na něj mohl kouknout.
Děkuji za pochopení, už zuřím, a moje sebevědomí za dnešní dopoledne kleslo pod bod mrazu . Jdu do práce, a děkuji každému, kdo se slituje nad mou neschopností...:-(

Třeba se to hodí, je to z nějakého časopisu.
Pokud tupost v ovládání pc souvisí s blonďatěním, tak jsem tedy čupr polopleštá bloncka.:-D

Název: Visualizer Photo Resize
WWW: www.freeimagebrowser.com
Název souboru: VISUALIZER_PHOTO_RESIZE.EXE
Velikost: 4,28 MB
Licence: freeware
Operační systém: Windows 98/ME, 2000, XP

Pro odesílání fotografií e-mailem nebo při jejich umisťování na internetové stránky potřebujete fotografie daleko menší, aby zabraly co nejméně místa. K tomu účelu je vhodná třeba utilita Visualizer Photo Resize, která dokáže zmenšit obrázky ve formátu JPEG. Zmenšování provádí u všech souborů obrázků, které se vyskytují v zadané složce, současně. Také je možné změnit poměr stran či vložit do snímku text.