Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tablet Huawei Mediapad T3 10 má nastavené nízké rozlišení

Ahoj,
Zakoupil jsem si výše zmíněny tablet. Má mít rozlišení 1280 x 800, ale www stránky se zobrazují jinak než na klasickém monitoru 1280px. Tedy jsem nález www stánku, které měří rozlišení a výsledek je 962x601. Jak je to možné? Nikde jsem v nastavení nenašel, že bych měl zapnutý nějaký zoom? Jde to nějak nastavit, aby se mi www stránky zobrazovaly v 1280px rozlišení a ne "nazoomovane". Děkuji.

Změna předmětu, původně: Huawei Mediapad T3 10 (host)

Jaký používáš prohlížeč? Zkus jiný případně ten současný přeinstaluj.

Razantním řešením by bylo dát tablet do továrního nastavení... Možná je problém se špatně nastaveným DPI, ale na jeho změnu by byl potřeba root.