Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevystopovatelná doména

DObrý den,
měl bych dotaz. Chci udělat stránku, kde budu psát různé postřehy z okolí naší obce. Nechci ovšem, aby lidi věděli, že jsem to já. Nebude tam nic komerčního, nelegálního, vulgárního ani erotického. Prostě tam bude např: Hele, tam a tam se objevila černá skládka. Tam a tam panu Toníkovi v lese vichr vyvrátil 20 stromů. Neptejte se prosím proč to tak chci.
Jde to nějak udělat, abych nebyl třeba podle domény objeven? Třeba založit doménu na Tondy Opršálka, doménu řádně zaplatit a hotovo? Není to trestné?
Dík

Legálně CZ doménu anonymně registrovat nemůžeš (viz. pravidla CZ.NIC). Můžeš ji však registrovat skrz nějakého prostředníka (osobu nebo firmu). Např. někteří registrátoři domén nabízí registraci na sebe a uzavřou s tebou smlouvu.