Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemAnketa webhosting - jaký vybrat

Zdravím, rozhoduji se pro websupport a nebo wedos. Jaký z těchto dvou by jste vzali?
Popřípadě jiný, ale požadavek je SSD + alespoň 2 GB databáze (na jednu databázi)

webhosting

100%
0%

Na toho pana som nenatrafil sice, ale na fakturaciu neexistujuich sluzieb/domen a arogantny pristup pracovnikov u Forpsi uz hej.
Len pre nazornost...zakaznik mal u Forpsi hosting + domenu, domenu previedol podo mna ako registratora, ale Forpsi mu ju dalej uctovalo. Ked som ich na to upozornil odmietli vratit peniaze s tym, ze zakaznik nemal fakturu platit, ze je to jeho problem.

Ani jeden... celkovo webhostingy sú nezmysli len pre neprofesionálne weby. Není nad to mať PaaS (Heroku, GAE/GKE) alebo lepšie IaaS, napr. v Digital Ocean. Najlepšia ideálka VPS, nasadiť vlastný systém, v ňom vlastné PaaS (Dokku napr.) a Kubernetes. Ja bych v živote neplatil za grc z wedosu či websupportu, kde máte skoro nulovú kontrolu nad softwarom.

Ten websupport neznam, nebudu teda hlasovat. Wedos je v pohode, vzdy maximalni ochota z jejich strany pomoci, ale posledni dobou dost zdrazili. :-/ (Mozna ostatni taky, to netusim.)

Onebit jsme meli v praci kdysi, 6 let zpatky, taky perfektni sluzby, ale byli drazsi nez ten Wedos.