Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi - fujitsu D3061-B1

Dobrý den. Je nějaká možnost jak by mohla moje deska Fuitsu D3061-B1 přijímat WiFi a vysílat hotspot? V počítačích se jakžtakž vyznám, ale otázky sítí jsou pro mě stále záhadou:-D. Děkuji.

Děkuji pane touchwoode, že se mě snažíte naučit komunikovat, ale já se přišel zeptat jak si zařídit WiFi a hotspot v počítači, ne se přesvědčit že mám špatný router a zdroj. Mimochodem slovo "poradna" myslím vzniklo ze slova "poradit", ne zjebat.

a je to tady zas.

Odpověz si na otázku: chceš něco ty, nebo chci něco já? Dostal jsi hafo dobrých a správných rad a chováš se jako hovado. Chováš se jako debil, budu s tebou jednat jako s debilem. Xilence jsem zmínil proto, že na tvůj předešlý dotaz jsi nenapsal ani čárku (opět chování mimo standardy, samozřejmě ses mezitím přejmenoval). Nejsem tvůj sluha a ani zaměstnanec. Chceš poradit? Tak se sakra podle toho chovej! Tvé fantasmagorie o wifi ti tu rádci strhali (a zcela po právu).