Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba GK kod43

Ahoj vsem,

prosim Vas, jak zjistit jestli je vadna GK? Od vcera je obrazovka s hodne artefakty. Hledal jsem zavadu a nasel jsem v Spravci u grafiky NVIDIA GeForce GTX 1060 chybu,ze zarizeni se zastavilo,protoze melo potize. Kod chyby zobrazuje 46. Dle googlu jsem nasel,ze jsou spatny ovladace GK. Zkousel jsem ruzny,zkousel jsem odinstalovat,apod,ale zavada furt stejna. Kdyz zapojim na monitor kabel z desky,tak vse funguje korektne..
Jde o spatnu grafiku,nebo mam zkusit jeste neco?
Dekuji predem za odpovede.

Proc to chces menit a kupovat neco jineho, kdyz jeste ani nevis co je rozbité ?
Mas problém , nebo ti vyskakuje ten error kdyz spustis treba : https://geeks3d.com/furmark/ ?
V BIOS mas nastaveny secure boot ?
(IMHO problém neni na HW strane ale drv nebo SW)

Nainstaluj MSi Afterburner https://www.msi.com/page/afterburner a stahni trochu MHz na VRAM, jestli problém prebude, myslim ze bude sance ze je problém v zavedeni ovladacu = "cista reinstalace ovladacu" a instalaci ovladacu WHQL ne nejaké preview nebo BETA.
Jak odinstalovat nynejsi ? Kuprikladu pomoci DDU : https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

Dekuji moc za pomoc..
V nicem jsem se nehrabal,natoz v BIOSu..

Ovladace jsem sice odinstaloval jinak,ale mam zato,ze v poradku. Zadny BETA ani jiny ovladace jsem neinstaloval..alespon si to nemyslim..
Ovladace jsem stahnul a nainstaloval bez Experience,nebo co to je,primo na webe Nvidie..