Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovládání mobilu přes notebook?

Existuje nějaká free aplikace na mobil aby po připojení k notebooku kabelem se zobrazila na notebooku obrazovka mobilu a mohl jsem pomocí myší třeba v mobilu na internetu hledat atd? Už jsem pár aplikací vyzkoušel ale jde pouze přetahovat fotky ale nemůžu vlézt třeba v mobilu na internet pomocí počítače. Prostě abych viděl displej mobilu na notebooku a ovládal to myší a klávesnicí.

Děkuji za odpověď to vypadá dobře. Mám Android. Ještě se zeptám šlo by to připojit kabelem aby se neúčtovala data pro bezdrátové připojení v notebooku? Že bych to připojil kabelem a počítala by se data pouze v mobilu?