Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita desky s grafikou GeForce GTX 1050 TI 4GB OC

Dobrý den

Potřeboval bych si ověřit jestli Grafická karta kterou jsem si vybral nebude o moc výkonnější nebo slabší než procesor.

Komponenty co mám jsou trochu starší ale zatím postačí.

Procesor je Intel Core i5-3570K
Základní deska je Gigabyte GA-H61M-D2-B3 (rev. 1.0)

Počítač chci využívat na nějaké ty hry a asi mi dáte za pravdu že současná vestavěná grafika Intel HD 4000 není nic moc :D

Grafickou kartu bych chtěl GeForce GTX 1050 TI 4GB OC

Myslím si že by měla být akorát vhodná ale radši se zeptám protože si nejsem úplně na 100% jistý a nerad bych pak řešil nějaké problémy.

A ještě bych rád věděl jestli když mám základní desku od Gigabyte tak bych si měl tuto kartu koupit od nich nebo je to jedno. Osobně si myslím že je to jedno ale raději se zeptám.

Děkuji za případné odpovědi.

Změna předmětu, původně: Kompatibilita (host)

Četl jsem že neumí a že desky určené pro taktování začínají v jméně písmenem Z. Ale pokud teda umí i tahle tak dobré vědět, ale asi to využívat nebudu. Každopádně děkuju za informaci.

To že na to není ideální znamená že to nezvládá tak dobře a nevytáhne to tolik jako deska se Zetkem a nebo že radši moc nepoužívat?