Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdratovy monitor

Zdravim,uvazuju o koupi bezdratoveho monitoru k PC(win 10).Ma otazka zni,jestli se to vyplati.Bude urcen prevazne pro hrani.Vim,kabel je kabel.Ale ja potrebuju monitor polozit uplne jinde v mistnosti,kde je pc.Ma to vubec smysl?Jedna se mi hlavne o spozdeni.Dik za odpovedu.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

"vyplati" se neco co generuje zisk. Cokoliv co zisk negeneruje je jen ztrata - je to "jen" pro zabavu.. Tak to bylo mysleno. ;-) Ad. otazka - pokud to chcete na hrani, tak na odezve zalezi. Jestli chcete moci mermo cosi pro remote gaming", tak bych na miste "B" dal nejakou "smart" TV od Samsungu, pro Tizen je velmi slusny Steam link klient, s kterym se da hrat celkem rozumne cokoliv (a nemusi it jen o hry ze Steamu). Hral jsem tak treba Borderlands 3, a bylo to prekvapive velmi dobre hratelne.