Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Upgrade

Dobrý den

Chtěl bych upgradnout pc ale nejsem si jistý jestli všechno bude sedět.

Procesor:Amd Ryzen 5 1600 (12nm)
Grafika: MSI Radeon RX 5500 XT MECH 4G OC
Ramky: Patriot PVE416G266C6KGY
Základní deska: ASUS PRIME B450M-K
SSD: Kingston A400 120GB SSD
Zdroj: Zalman ZM500-LX - 500W (ten v počítači uz mám)
HDD: Seagate BarraCuda, 3,5" - 1TB

Zkontroluj disk jestli neni smr viz vlakno Seznam disku používajících SMR záznam (nebrat)
Koupil bych nejmin 2tb.

120gb ssd bych uplne vynechal, koupil větší az nasetris. Ono to pojede i bez ssd a mesic dva to prezijes.

Ramky kupuj nejmin 3200mhz.
Kolik je rozdil na 8gb verzi 5500xt?