Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD-R

Zdravíčko prosim vás mám cd se 700 mb ( 80 minutové ) a chci si na něj dát písničky které mají 650mb ale celkem dávají 4 a půl hodiny. Co se stane když to dám do věže po 80 minutách se to resetuje zas od znova nebo se to ani nevypálí ? Předem díky moc za rady, skoro vůbec tomu nerozumim.

Lepsi je nemuset manipulovat fyzickym mediem, nebo si neustale odnekud nekam kopirovat hudebni soubory. Nekolik let uz si platim Spotify (aktualne rodinne predplatne) a absolutni spokojenost. Zarizeni doma podporuji Spotify Connect, takze hudbu jednoduse prehraju tam. V aute pres BT do autoradia. A pro vsechny pripady mam v batohu neustale malej, ale slusne hrajici BT reproduktor.
Nemusim ztracet cas s oprasovanim zatuchle hudebni zbirky na disku :-D

Jo sorry a věř internetu (od tam jsem kopíroval ten datový tok a musím říct že se mě to nezdálo) v toku máš pravdu. A pánové ono záleží na čem to posloucháte že.
Ad rozdíl MP3 pro 320 vs originál audio cd poznám rozdíl jak nic.

Ad věk, mě je zatím 46 roku.

Ještě dodám, že muj přehrávač umí i SACD takže vím jak co hraje.

MP3 a OGG je taktez rozdil.. ale i kdyby, (nejen) v aute neblbnu s "high fidelity", primarni je pro mne pohodli, coz se neslucuje s tim abych zongloval s fyzickym mediem. Proto uz nekoolik let pouzivam vyhradne streamovaci sluzby, konkretne Spotify, mam na vyber k poslechu v podstate cokoliv mne napadne v porovnani se sbirkou CD pripadne MP3 co jsem mel drive. Navic maji velice dobre funkcni system doporucovani skladeb, takze jsem nasel uplne nove zajimave umelce, nebo naopak se tematicky dostal k tem na ktere jsem lety zapomel.
Ani prehravani na starsich audio zarizenich neni problem, lze je dovybavit sitovym streamerem nebo alespon BT prijimacem a posilat hudbu z mobilniho telefonu (pravda tady uz kvalita trosku trpi).