Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Funkčný Adobe Reader

Zdravím, používate Adobe Reader alebo Acrobat Reader DC ? Lebo stiahol som Adobe Reader 11 a po pár sekundách mi vyhodí že program prestal pracovať, tak či je niektorý Adobe Reader ešte funkčný alebo už je treba mať len ten Acrobat Reader DC?Bol by som radšej za Adobe Reader, ak ho niekto používa, resp. funkčnú verziu?Ďakujem.

Pád Adobe Readeru po několika sekundách jsem v poslední době řešil na více PC. Zřejmě soudruzi z NDR udělali nějakou chybu. Řešením bylo vždy spuštění Adobe Readeru a rychlé ruční spuštění vyhledání aktualizací. Pak sice program spadl, ale aktualizační proces už zůstal v běhu a po chvíli (dle rychlosti internetu) už bylo možno naistalovat aktualizaci, čímž se vše spravilo.