Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slozeny PC

Zdravím,

Rozhodl jsem se pro koupi herního PC,který jsem si zároveň složil. Každopádně než si ho objednám, tak jsem si řekl, že napíšu sem a zeptám se na názor, co by se Vám případně nelíbilo a já bych to určitě zvážil. Cena by se neměla přehoupnout nad tu,která tam je. Díky za názor.

Volume licensing z jiných regionů. Funkčnost se opravdu zaručit nedá, kecům, že to je retail taky nevěř, není. Klíče jsou mnohokrát přeprodávány, kdoví kolikrát aktivovány - to umožňuje tuto cenu. Microsoft má však v aktivacích a celkově licencování bordel, takže to prochází. Čistě "legální" Windows to nejsou, ale pokud někdo (většina zde) považuje za legalitu zmizení watermarku o neaktivovaných Win, stačí to. A pravděpodobně to bude fungovat.

Jo to druhé je o dost lepší.
Ušetřil bych 300 na ram https://www.czc.cz/crucial-ballistix-sport-lt-red-16gb-2x8gb-ddr4-3200/253046/produkt
Bohužel ten 2TB baracuda disk je SMR. Tak bych zvážil 1TB SSD nvme a počítat s tím že aj dojde místo tak se dokoupí
https://www.czc.cz/adata-xpg-sx8200-pro-m-2-1tb/249921/produkt
(třeba tohle na alza za 3999)

Spočítej si to i u alza,tsb ceny hlavně grafik se nyní hodně liší.