Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube v nemocnici přes wifi jak pustit?

Dobrý den.
Mám pomalý stahovaní na internetu a chci se zeptat: Jak pustit YT v nemocnici.
Nebaví mě čumět do zdi a za druhý jdu na operaci kýly tak abych se v pokoji nenudil.
Prosím jak připojit v nemocnici k wifi ny youtube. Z důvodu pomalého stahování nemůžu doma vůbec stahovat videa na 3 dny hospitalizace.
Moje máma nemá ani na nadstandard pokoj.
Děkuji.

Môžete to riešiť mobilnými daty, alebo spoléhať na WiFi v nemocnici,... nemocnie sú rôzne, niekde majú 1Gbps, a niekde nemajú žiadny Internet, niekde je TV, niekde neni... Nedá sa na toto univerzálne odpovedať,... ostatne ja bych sa moc na WiFiny vo verejných budovách, resp. jakékoľvek cudzie WiFi nespoliehal, a radšej by som to riešil cez mobilné dáta.

Neviem jak na tom ste v CZ, ale tu na SK u 4ky zakúpim balíček 10GB na deň za 2€ [~50KČ], alebo si kúpim rovno 300GB za 12€[~330KČ] na mesiac (ktorý teraz stojí vlastne 8€[~220KČ])... ale ak dobre viem, v CZ máte opa kaktus, a ten síce nemá také množstvá za takú sumu, ale niečo má aj on.

Takhle, a to by se možná hodilo prozradit, na tu jejich wifi se již připojoval a zjistil jsi že to nejde nebo to jde pomalu? Nebo se připojoval jinak a tam to bylo a pomalé a chceš se připojit na wifi v nemocnici? Jaké máš zařízení? Své nebo používáš nějaký v jejich pc labu?