Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mám v PC tedy miner?

Když začali koronavirové prázdniny tak sem půlku prázdnin mohl na PC být normálně, jenže po půlce prázdnin začal PC hučet myslel sem že je to prachem jenže dnes sem PC pustil a vytížení procesoru bylo na 100% musel sem to okamžitě vypnout aby se PC neuskvaril. Na nic sem neklikal, může to být miner nebo čím to je? Pomůže tovární restartování?
Každý den nabliješ hovadinu do Debat, tohle už je moc. Ban. (karel)

vytížení procesoru bylo na 100% musel sem to okamžitě vypnout aby se PC neuskvaril.

áno, CPU vôbec v sebe nemá poistku, a ak náhodou jede na 100% dlhšie než minútu, tak to vybuchne jak dynamit...

může to být miner nebo čím to je? Pomůže tovární restartování?

to vyťaženie CPU môže byť miner, ale môže to byť len pošahaný Windows 10 a jeho aktualizácie. V správci úloh snaď vidíte ktorý proces to robí (ak ale budete vedieť roztiahnuť stĺpec príkazový riadok, tak možno sa dozvieme viac info), alebo rozumenejšie stiahnite si procexp.