Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje zvuk na PC

Zdravím, z ničoho nič mi dnes prestal fungovať zvuk na PC. Podľa správcovi PC je zvuková karta OK. To isté aj podľa HWiNFO. Skúšal som aj iné slúchadlá, iné connectory a výsledok je taký istý. Aj som 2x reštartoval PC. Skúsil som aj poradcu Windows pre riešenie problémov, a ten tiež nič nenašiel. Slúchadlá som X krát kontroloval, či sú dobre zapojené, sú. Neviete niekto poradiť? Bol by som rád, ak by sme sa vyhli pre-inštalovaniu systému.

aha, to jsem pomíchal já. to jen zdechla jedoucí instalace, nešlo o reinstal.

1) vytvořit nový pokusný dočasný účet ve windows, přihlásit se do něj - jede zvuk? někdy se totiž podaří dodrbat hudební panel realtek nebo co tam mají a zvuk je kdesi ztlumen.
teoreticky by šlo vyexportovat nastavení z registrů a naimportovat ho původnímu uživateli.

2) windows10 mají default zapnuté samorozdrbávání ovladačů mrchosoftem. reinstalovat znovu chipset driver, restart, po něm znovu zvukovku.
zakázat rozdrbávání ovladačů.

Ďakujem, pomohlo :).

Na tej web stránke, čo ste mi poslali ohľadne aktualizácie Windows-u som sa dočítal, že to bola nepovinná aktualizácia. Ako môžem zakázať tieto "malé" aktualizácie, a aby sa mi inštalovali len tie dôležité? Vo Windows Update -> Rozšírené možnosti mám všetko na "vypnuté".

Tak problém stále pretrváva. Po nainštalovaní driver-u zo stránky MSI bolo najprv všetko OK. Teraz si Windows Update znova stiahol starý "poškodený" driver -,-. Takže zasa to ide bez zvuku.

...Jediné, čo mi asi zostáva je počkať na nejakú aktualizáciu, ktorá tento problém vyrieši :/.