Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hledám externí CD / DVD mechnaiku, která by byla napájena pomocí usb a měla technologii lightscribe

Existuje externí cd / dvd mechnika, která by se dokázala napájet přímo z usb a měla technologii lightscribe ? (samozřejmě, aby dokázala zapisovat na cd i dvd. Maximální cena 1.200 czk
Změna předmětu, původně: HLEDÁM EXTERNÍ CD / DVD MECHNAIKU, KTERÁ BY BYLA NAPÁJENA POMOCÍ USB A MĚLA TECHNOLOGII LIGHTSCRIBE (Kurt)

Snivaj dalej, mechaniky potrebuju dve napajacie napatia - 5V a 12V. A zabudni na to, ze 12V dostanes z USBcka. Jedine co ma napada, je nejaka ext. mechanika so zabudovanym menicom z 5 na 12V, ale aj ten musi byt niecim napajany, pretoze energiu na vyrobu 12V z 5V si nevycuca z prstu. Takze nijaka mechanika na cisto 5V napajanie ( a odberom do 500ma, podla USB normy) sa nekona.

//EDIT - ale mozno nejaka notebookova by sa dala...otazka je ci sa vobec robia externe...