Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na stránkách webu naskakuje tabulka

Zdravím všechny a mám dotaz. Při otevření některých stránek na webu naskočí tato tabulka: Na vašem soukromí nám záleží.

Abychom mohli úspěšně provozovat webové stránky, nastavujeme z různých důvodů ve vašem zařízení spolu s některými třetími stranami soubory cookies a informace o přístupu a ukládání. Údaje též mohou shromažďovat různé třetí strany, aby vám mohly zobrazovat personalizovaný obsah a reklamu. Některé třetí strany vyžadují ke shromažďováním údajů váš souhlas. Tato tabulka zakryje celý obsah co je pod ní a nejde nijak odstranit ani rolovat bez toho aby se kliklo na souhlas. Zatím jsem vždy raději tuto stránku zavřel. Mám zbytečné obavy? Mohu kliknout na souhlasím a tím se dostat na onu stránku? Dík za odpověď

Přikládám snímek obrazovky. Pro další prohlížení stránky bych musel kliknout na souhlasím. Nevím ale přesně čemu se tím vystavuji, a proto prosí o radu - souhlasit nebo raději stránku opustit. Je ještě další možnost a to jít v té tabulce do nastavení :

Účel

Ukládání a přístup k informacím ZAPNUTO VYPNUTO
Personalizace ZAPNUTO VYPNUTO
Výběr, zobrazení, nahlašování reklam ZAPNUTO VYPNUTO
Výběr, zobrazení, nahlašování obsahu ZAPNUTO VYPNUTO Zde jsou všecha "vypnuto" zvýrazněna - tedy funkční a já nevím, jestli přepnutím na "zapnuto" dávám

např. u personalizace souhlas s odesláním mých dat, nebo zapínám zákaz odesílání mých dat. Případně nevím, jestli povolením k odesílání dat nějak neohrozím svůj počítač.
Pro pochopení mých obav podotýkám, že jsem už trochu starší ročník (1943) a tak děkuji všem, kteří budou mít se mnou připadně pochopení.