Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C# přenos správ přes bluetooth mezi PC

Tady jsem našel jedno video https://www.youtube.com/watch?v=xNGNrDolY3A které komunikuje přes bluetooth mezi PC jsou tam i knihovny na stáhnutí ale bojím se těch knihoven aby tam nebyl vir nebo něco takového a taky jsem v komentářích dočetl že se to nejde odpojit

Thomas Schattat před 1 týdnem
Thanks for this tutorial, I have an issue here: I can connect and communicate, but the Disconnect function fails to disconnect. Anything that needs to be done on top of this in order to disconnect?

Oživuji ten příklad který jsem uvedl výše ,u klienta mi to vyhazuje toto

An unhandled exception of type 'System.PlatformNotSupportedException' occurred in InTheHand.Net.Personal.dll

Additional information: No supported Bluetooth protocol stack found.

je to chyba knihovny nebo kde ? díky