Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dokoupení GPU do PC

Dobrý den,

v kanceláři mám kancelářský PC:

Pentium Gold G5400
MSI H370M BAZOOKA - Intel H370
Be quiet! Pure Power 11 - 300W

Potřeboval bych do tohoto PC koupit co nejlepší GPU (aby ale procesor a zbylé komponenty výkonu GPU stačily).

Můžete mi prosím nějakou GPU doporučit?

Předem moc díky.

Sestava s geforce 1650 zere při max vytizeni zhruba 200w, s 1650 super zhruba 230w. Rezerva vykonu zdroje tam teoreticky je. Optimalni to ale neni.

Procesor ty grafiky zrejme nebude stihat krmit. Takze ano pojede to spolu ale rychlost/spokojenost bude podle jednotlivych her.

Hlavme neuvazuj o radeonu 570/580/590 zen žere vic.

Dalo by se říct, ze jsi vhodnou grafiku strefil {mozna jeste bazarova 1050ti, prodavaji se od 2k do 2k5}

https://m.youtube.com/watch?v=YB6DKxfUuVk
Tak hrat na tom jde na zakladni urovni.