Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s kontom microsoft

Dobrý deň.

Mám problém s kontom microsoft v mojom pc, a to taký, že som zabudol heslo, a žiadným spôsobom sa mi ho nedarí obnoviť. Skúšal som už všetko, ale keď odošlem údaje na vyhodnotenie, tak mi vždy príde mail, že som poskytol nedostatok informácií. Ani by som to tak neriešil, ale obmedzuje ma to vo fungovaní, lebo na viac vecí si môj počítač pýta schválenie administrátorom, a keďže neviem heslo, tak nie som schopný to schváliť.

Vedeli by ste mi nejak poradiť?

Ďakujem

Hezký den,
pokud nemáte šifrovaný systémový HDD(SSD) pak se dá do systému dostat i bez hesla a dokonce vytvořit nového uživatele s právy admoše. Jak? Zkuste prohledat net, je tam spousta návodů. (píšu z fónu, takže to za vás hledat nebudu)