Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zjištění uloženého hesla v prohlížeči

Ahoj. Před lety se mi na mobilu přihlásil kamarád na stránku na sledování filmů, abych se mohl dívat taky. Pokaždé, když tu stránku navštívím, tak bez vyplňování hesla už jsem přihlášen. Jenomže ve Správě hesel v Chromu to heslo uložené není. Takže se ptám – dá se to heslo nějak zjistit nebo aspoň nějak zkopírovat, abych tu stránku měl uloženou třeba i na dalším telefonu? Prý to je uložené jen přes nějaké cookie a tady už se ztrácím. Mockrát děkuji za odpověď.

Jsi si jistý, že to heslo není uložené?
Ono to přihlášení může vypadat, že se jedná o nějakou jinou stránku.
Obecně: pokud ty přihlašovací údaje nejsou v mobilu v Chromákovi, tak prostě nejsou. Otázka je, kam pro ně potom Chromák sahá? Ono to může být tak, že se přihlašuješ na stránku aaa.cz, ale pak tě to přesměruje na bbb.cz s videi.