Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč mi nepřišla platba internetu a televize za duben?

Dobrý den.
Mám problém,nepřišla mi platba internetu a tv za duben.
Volali jsme na vodafone dříve UPC a musel jsem tam dát tel. číslo ale vždy bylo neplatné.
Dokonce jsme psali a píše že emailová adresa je pro odchozí korespondenci. Umřel mi manžel,bylo to psaný na něj.
Volali jsme i tetě že mi nepřišlo vyučtování za internet a TV.
Prosím nevíte jak to udělat? A z jakého důvodu mi to nepřišlo?
Bojím se že mi vypnou internet a místo filmů starých zdarma budu za prachy kupovat nové filmy na dvd který se mi nelíbí.
A vhsky v mostě v bazarech neseženu a blešák má jen někdy takže kvůli vhs potřebuji internet.
A do prahy nemůžu ject kvůli pár minutám zbytečně a kvůli že půjdu na operaci kýly.
Děkuji.

loading...

To je otázka na ktorú tu nikto nevie odpovedať. Toto má na starosti ten poskytovateľ, takže to treba riešiť u neho. Určite má nejakú linku podpory či mail.
Ohľadom toho aké filmy chcete pozerať a aké nie, nerozumiem čo to má s Internetom a Televizí spoločné, keď aj tak Vám v televizi dávajú len čo oni Vám naservírujú. Teda ak nepoužívate od nich nejakú VoD službu, ostatne ak nezaplatíte za VoD službu tak Vám ju síce zrušia, ale až ju obnovia, všetko by ste mali mať k dispozícii rovnako ako pred tým. Ostatne mali by ste to riešiť práve s poskytovateľom, prípadne aj bankov, je dosť možné že je všetko zaplatené a že po zosnulom zostal aktívny účet, z ktorého to stále strháva platby.

Umřel mi manžel,bylo to psaný na něj.

mrtvoly tu neřešíme.

Bojím se že mi vypnou internet

pro zbytek světa to bude dobrá zpráva.

budu za prachy kupovat nové filmy na dvd který se mi nelíbí.

nebudeš. v mostě se jen krade. i ty jsi naznačoval, že nemáš ani na placení internetu.

vhsky v mostě v bazarech neseženu

fňukání nad analogovými nepočítačovými neostrými vhs tu od tebe vidím každý týden. potřebuješ úplně jinou poradnu, s obsluhou v bílých pláštích.

tazatel tu - na pc poradně - co týden vylézá se svou obsesí s vhs kazetami, v dotazu si plete vlastní pohlaví, neví jestli mu internet platí maminka nebo teta, napsaný je zřejmě na sklad mrtvejch negrů.

takže proč komentuješ věci kterým nerozumíš? když ti pámbu nenadělil mozek, zůstaň mezi sobě rovnou lůzou a nelez mezi lidi.

ale kdybys zas něco nechápal, přijď se klidně zeptat.

Prosím nevíte jak to udělat? A z jakého důvodu mi to nepřišlo?

Tak to tam máme všichni tady zavolat nebo napsat místo Tebe?Tak sem napiš nějaká data, aby to šlo zjistit: jméno, adresu, číslo smlouvy, číslo OP, tel.číslo atd.

kvůli vhs potřebuji internet

Nechápu-to budeš stahovat filmy a pak je nahrávat na VHS kazety??

musel jsem tam dát tel. číslo
Umřel mi manžel

Ty jsi měl i manžela?

A do prahy nemůžu ject kvůli pár minutám zbytečně

Vodafone má pobočku i blíž, než jen v Praze.