Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční zvuk WIN10

Dobrý den, mohl by mi někdo prosím poradit jak zprovoznit zvuk na novém PC? Mám připojený monitor se zabudovanými repráky a zde zvuk jde v pohodě (pomocí HDMI). Když ale chci připojit sluchátka nebo mikrofon (jak zezadu, tak i zepředu), tak v PC vidím stále že není nic připojeno. Připojený je tedy pouze Monitor a pak "Realtek Digital Output". Ovladače jsou aktualizovaný a v BIOSu je zvuk povolený. Už nevím co s tím. Děkuji

Win 10
ASUS PRIME X570-P

V tom zozname zariadení (nie Správca zariadení) klikni na tie repráky Realtek PTM a Pripojiť a nastaviť ako Východzie. A Digital Output - Odpojiť.
Na "repráčik" dole v lište budeš darmo klikať, keď si doteraz nemal nastavené pripojenie (hore som spomínal, ako pripojiť).