Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Formátování flash disku

Ahoj, omlouvám se za idiotskej dotaz. Byl jsem nucen koupit smartku, kde je funkce nahrávání na externí disk. Chtěl jsem to zkusit na flešku, ale nejde to. Je teď naformátovaná jako FAT32. Když ji přeformátuji do systému NTFS tak to pojede? Pak mi to nabízí ještě možnost formátování do FAT a exFAT. Mohl by někdo poradit, prosím pěkně?

V návodu k TV nic nepíšou.

...nepoužívám pozemní vysílání, nybrž Stb od O2

Tak přece logicky výrobce TV neví nic o tom, že jsi k televizi připojil nějaký settopbox, takže to ani nemůže napsat do návodu. Pokud chceš nahrávat ze settopboxu, musíš si přečíst návod k němu nebo to řešit s podporou O2.

TV dost pravdepodobne bude pro nahravani pouzivat vlastni souborovy system... a pokud ne i tak bude nahravka kodovadna a neprehrajes ji jinde nez v televizi kde byla nahrana. Jak jsi jiz sam zjistil, jelikoz poustis obraz z externiho zarizeni, tak nahravat nelze. A na O2 STB bude nahravani dost pravdepodobne blokovane, respektive jako u jinych OTT/IPTV bude reseno na serverech poskytovatele (bez moznosti stazeni).