Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po povolení i. Grafiky zhasnul pc a nejde obraz

Ahoj, potřeboval bych poradit s problémem, ktery se stal když jsem v BIOSu povolil interní grafiku abych mohl jet na dva monitory, bohužel po uložení a restartu mi nenaběhne obraz a to ikdyz jsem zkoušel kabel vyndat z grafiky a dát jí do zák.desky, do BIOSu se tedy nedostanu abych to vrátil zase zpět, za rady velke díky.

Vyndal jsem grafiku, a monitor pichnul do základ desky, už to nepíše no signál ale je pouze blackscreen, když je tam grafika tak stačí jen zmáčknout power tlačítko vše zhasne, když tam není, tak musím jako obvykle několik sekund držet a pc vypne