Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows Media Centrum

Zdravím. Mám NTB HP DV6830 s OS Vista ultimate 64bit.
Od HP jsem si nainstaloval jejich QuickTouch Play (obdoba media centra) a protože se mi to nelíbilo, tak jsem si to odinstaloval. Nyní nikde nemůžu najít Windows Media Centrum a pomocí tlačítek, co jsou na NTB, se to taky nedá spustit. Při vložení média my to nabídne různé programy, v čem to můžu spustit, ale WMC nic:-(
Je možné, že se odinstaloval WMC?
S HP stránek jsem si stáhl nové ovladače na tlačítka co jsou na NTB v domění, že se to dá nějak přeprogramovat(přiřadit aplikace) a taky nic:-(
Prosím, poraďte, jak mám pomocí tlačítek QuickTouch spustit ten WMC Moc díky
Jirka

Mám nový problém.
Při přehrávání on-line rádií a TV mi to píše chybu zvuku C00D11BB.
Přes Google jsem našel, že mám přeinstalovat Media Player, ale když to chci, tak mě instalační balíček hlási chybu, že mám nejnovější verzi a starším balíčkem to nejde přeinstalovat. Kde ho můžu najít ten novější??
Díky Jirka