Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem film prohnaný skrz Multimediální centrum =) ntb =) TV

Dobrý den, měl bych neobvyklý dotaz. Mám Wireless sluchátka Creative sxfi theater, které přehrávají zvuk jedině skrz PC / PS4. Nyní uvažuji o koupi 4K televize pro sledování filmů v 4K UHD hevc kvalitě. Avšak můj ntb už bohužel nestačí na plynulé přehrávání filmů ve 4K (nedostatečná cpu). Proto mě napadlo následující řešení a od Vás bych rád znal na to názor. Napadlo mě, že budu filmy přehrávat skrz tesla-mediabox-x900-pro-8k-hdr (či na jiném multimediální centru) s tím, že Tesla zpracuje výstup filmu a odešle do mého ntb, který by pak pouze zrcadlil výstup z tesly do mé TV. Současně bych použil i rozbočovač hdmi např. PremiumCord HDMI 2.0, 1-4 porty, 4K x 2K/60Hz, FULL HD 1080p, 3D, HDR (či jiný), který by přenesl data z ntb do TV. Chápeme se? Já vím, že je to strašně moc krkolomné. Kupovat nový ntb se mi nechce, a ani zbavovat se headphones. Děkuji za odpověď.

Ten STB je prakticky telefén či tablet bez displeje (dle specifikací to celé jede na Cortexu s Androšem). Sluchátka se připojují skrz dongl, USB porty ta nádhera má. Neměl by být problém (ale jistý si nejsem :-)). Raději si zjisti, zda jde stáhnout aplikace /driver/ - já používám s telefénem (což je skoro totéž) bezdrátovou klávesku s touchpadem (Logitech) a funguje bez problémů.