Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AV-4000 soubory v C:/Windows/Temp

Zdravim!
Cas od casu se mi v C:/Windows/Temp vytvari rada souboru,prefix "AV-4000-", napriklad "AV-4000-99-116816". Maji od pohledu nulovou hodnotu, ale proces do nich mohutne zapisuje a ve spickach me SSD nestiha (nekolik stovek MB/s write). Jedinym spolecnym jmenovatelem je pro me, ze pocitac musi bezet 24+ hodin, aby k tomuto stavu doslo. Pokud by kdokoliv mel nejakou stopu...moc dekuji!
X.

Pokiaľ veľmo dobre poznám programátorské maniere šmejdov z radov tvorcov AV, tak takmer 99,9% z nich si vytvára v zložke "C:\Windows\Temp\*.*" prázdne zložky bez súborov, sú ich aj desiatky, stovky, tisíce, myriady. Dokonca tak činí aj samotný Defender vo W10.

Skontroluj v Services spustené služby tvojho AV prípadne iného trojanovského, špicľujúceho šmejdu od tretích výrobcov.

Zbav sa AV, tuniče, zrýchľovače proste vykop hnus, ktorý nemá vo Windows opodstatnenie. Tu bude pes zakopaný. Hustýýý.