Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno upgrade g force 880 na nejnovejsi ovladac

Dobry den muze mi nekdo poradit jak muzu upgradovat stary ovladac 425.31 na 445.87.Ten novy stahnu na strankach gforce a je to pro kartu gforce 860.Nasel jsem navod v anglictine jak to lze udelat,ale nejak se mi to nedari.Muze si nekdo najit trosku casu a vysvetlit mi dle navodu krok za krokem co mam presne udelat?Notasum az tak moc nerozumim?Dekuji moc

Tak si text zkopiruj a vloz do překladače - translator napr.
Co z toho neni jasné? Kde ses zasekl / kam ses dostal?
Nebo napis jak chapes jednotlive kroky.

Sorry kdyz ti to budu překládat a prepisovat sezere mi to hodinu a ja nevim kolik mam casu:-)

Pisu znovu za prve nevim jestli musim mit nejdrive nainstalovany stary ovladac a pak to prepisovat a nebo nejdrive prepsat a pak nainstalovat rovnou nejnovejsi verzi?A pak samotnemu postupu nerozumim ve ktere slozce to najdu?Takze bych potreboval nejaky podrobny navod?Ten postup je pro me nesrozumitelny a zavadejici?

Ne. V kostce je tam popsán způsob, jak do NOVÉHO driveru implantovat informace o staré grafice tak, aby ji nový driver poznal. Logicky tak platí, že nainstalovaný v době modifikace nemusí být ani jeden.

Nevím, čeho se snažíš dosáhnout, ale myslím, že nebudeš spokojený.

Proč bych ti měl radit? Ptal ses na konkrétní věc, tak jsi dostal konkrétní odpověď. Všemu podle svých slov rozumíš, tak nechápu co tu teď řešíš? Čekáš snad, že to za tebe někdo udělá, OMG?

jasne 1az 5 chapu,ale nevim jestli musim ten stary ovladac mit nainstalovany a nebo obe verze pouze extrahovane.A pak nerozumim kde to presne najit

Nerozumim vubec tomu postupu kam a co presne prepsat?Vim,ze to vypada smesne,ale jsem dost stary a za nas pocitace nebyly a proto nemam takove znalostiJen co jsem se naucil sam

Tož ahoj dědo, pokud ti je míň než 80 let, tak jsi teda pěkný lhář (o tom, že jednou tvrdíš to, a podruhé zase ono).

Dobre ještě jinak. Ten navod je na oblbnuti instalatoru pro instalaci ovladače notebookove graficke karty. Pouzije novejsi ovladac z 860M, upravi a narve to do systemu s 880M.

Ty mas notebook? V cem ma novy ovladac pomoct?

Ano mam Alienware,ale gforce prestal podporovat kartu 880m a ovladace jiz nejdou upgradovat a pro spusteni novejsich her jako je Doom a tak podobne musim mit ovladac grafiky upgradovany timto zpusobem a budu schopen rozjet novejsi hry. Vsude,kdyz ta hra nabehne tak pise upgradovat na nejnovejsi ovladace.Z toho co jsem nasel na netu je toto jediny zpusob jak to udelat aby to slapalo.Nerozumim vubec tomu postupu kam a co presne prepsat?Vim,ze to vypada smesne,ale jsem dost stary a za nas pocitace nebyly a proto nemam takove znalostiJen co jsem se naucil sam:-):-)

Pohop ze pokud se nebudes snazit a nenapises napriklad
1} mam nachystany textovy editor
2 rozbalil sem soubor pro 880m verzi do slozky a
3 rozbalil sem soubor pro 860 verze 455 do slozky b
5 ted nevim kde ziskat to hw id ovladace ze systemu

Nikdo ti to cele vysvetlovat nebude.
Navic mam podezreni ze duvod pric se di toho chcrs pouštět je zbytecny a k nicumu to nepovede.
Tady delaji neco podibneho
https://m.youtube.com/watch?v=OlEldmaOgfQ

já si připadám jako plavuně, a co? To mě má jako omlouvat, když si budu vymýšlet, jen proto, že jsem starý!?

Se na něj koukni, je to klasická pijavice, která místo aby se něco naučila, tak žebrá/dělá ze sebe bezmocného aby to za ni udělal někdo jiný.

Miláčku, na rozdíl od tebe jsem si to přečetl, pochopil, a dokonce jsem historicky takovéhle kejkle s ovladači běžně dělal. Jako nesmysly ti mé rady připadají jen proto, že jim nerozumíš; je to tedy přesně naopak, jsi to ty, kdo tu mele páté přes deváté (jak jsem ti ostatně doložil výňatky tvé tvorby.) Proto jsem ti taky napsal, že to co chceš a jak se k tomu snažíš dokráčet, k řešení téměř jistě nepovede. Přesto jsem se tě snažil vést a napovídat, nicméně (jako obvykle u lidí tvého typu) se mi, místo tvé snahy racionálně spolupracovat, dostalo kousavých a urážlivých poznámek.

Nečekám, že to pochopíš a už vůbec ne, že se omluvíš. Lidi jako ty dělají ze své nevědomosti přednost, před kterou se ostatní musí sklánět. Důvody jsou různé - někdo se cítí stár, jiný povýšený, třetí je prostě jen debil.

Z Tanka sis udělal osobního sluhu ("Žán, nefunguje ti to!"), ale to je jeho boj.