Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Politý laptop

Dobrý den.

Jelikož nemám isopropylalkohol a není moc už dostupný , chtěl bych použít technický líh.

Jelikož notebook byl politý kávou, která se dostala až pod klávesnici.

Destilovaná voda z lekárne je lepšia (nie demineralizovaná z čerpačky). Prípadne si kup 65% čistý lieh v lekárni namiesto isopropylu alebo použi Alpu, francovka.

Technický lieh 55% je dosti agresívny, necháva po sebe povlak bordelu, leptá gumu.