Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínanie

Potrebujem pomoc ked som na počítači sa mi sám od seba vypne a zapne. Neviete čo s tým mám urobiť? (plus ten počítač niekedy čudne škrípe)

loading...

číra guľa mi jasne našeptáva, že sa jedná o W10.

Zákaz prebúdzania, napríklad v noci, ak nedostal systém teplého mliečka:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
"PowerdownAfterShutdown"="1"

Prebúdzanie s výpisom v cmd.exe:

powercfg -lastwake

powercfg -devicequery wake_armed

časovače zobúdzania:

powercfg /waketimers

Zakáž, zatni žílu u pytlíku Orchestrator:

sc stop UsoSvc
sc config UsoSvc start= disabled

Stiahni si psexec.exe:

psexec.exe -i -s %windir%\system32\mmc.exe /s taskschd.msc

s predpokladom, že čipset a ovladače máš zmáknuté v malíčku, resp. v OS sú nacpaté podľa recepisu.

1. vypnout automatický restart po BSOD
2. pokud se i přesto restartuje, pak na skoro tuty vadný/přihořívající zdroj.
3. skřípání může být od HDD, ventilátoru (tedy opět i zdroj)

Začni tím, že sepíšeš seznam všech komponent (tedy i zdroje - značka, typ, stáří) a verzi OS.