Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co rikate na tento notebook?

Zdravim, zajimal by me vas nazor na notebook: VOYO i7 ... nikdy jsem nic takoveho neslysel, co to je za znacku? ... notebook ma v sobe toto:

16gb ram DDR3L
Intel core i7 6500U
Nvidia GeForce 940MX

jeste by me zajimalo jaky je rozdil mezi geforce GT940m a gt940MX ?

a celkove vas nazor na tento notebook? Hodi se na starsi hry? Napr 2012-2015 ? Diky.
Změna kategorie, původně: Hardware. Notebook je notebook. (karel)

Hodi se na starsi hry? Napr 2012-2015 ?

Nepises jaky hry, ale obecne AAA tituly z te doby potrebuji vykonejsi grafiku nez je ta multimedialni GeForce, ktera na hry neni stavena.

Nemá smysl. i7-6500U už je dnes slabé dvojjádro a 940MX je cokoliv, jen ne grafika na hry. Možná nějaké starší tituly na 720p low, ale i tak bych tomu neříkal optimální požitek. Bude to mít problém rozjet cokoliv, co není základní kancl práce a ani při té to nebude nějaké terno.

Diky, zajimala by me jeste jaka je podle vas hodnota tohoto notebooku? Pripominam ze notebook ma K.O baterii, takze funguje jen na nabijecce, kolik by jste byly ochotny za takovy notebook dat?(pouzity)

+ Zadne vady, vzhledove jako novej
- bez zaruky.

zajima me jakou ma asi tak hodnotu dnes takovy notebook.

A dokonce si ho tam nejaky blb i koupil a ohodnotil jako vyborny. :-D Mezitim jakou ma neco hodnotu a za kolik se to prodava neni zadna spojitost, coz nakonec sam vidis, kdyz jsi sem ten odkaz na notebook, ktery ma hodnotu par korun a prodali ho nejakemu chudakovi za 15 tisic, dal.

Noutbůky se celkově prodávají tak nějak zvláštně, hlavně na bazarech. Lidi kupují předražené krámy, hlavně když jim nakecají, že nový stál 50 a teď ho prodávají za 25. To že stál 50 8 let zpět a i tehdy to byl předražený krám už je nezajímá. Ohledně tohohle kusu, na bazarech si dokážu představit prodat okolo pěti tisíc, ale rozhodně bych ho nedoporučil kupovat, ani za tu pětku.

A ohledně toho na Mallu - někteří mají pocit, že "výkon" a "dlouhodobost" roste lineárně s cenou. A už se vůbec nehledí na nic jiného. Proto prostě něco koupí, přinesou to domů, ono jim to funguje, napíšou dobrou recenzi, když jsou o to požádáni.

EDIT: Jo a pak jsou tu ještě ti, kteří tam právě za těch 1500 prodávají takovéto krámy, které patří spíše do elektroodpadu, než na bazar. A už vůbec ne za takhle nekřesťanský prachy. Však už to nezvládne ani internet.