Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VIdeo + kabel

mam otazku : existuje kabel originalne na prenos dat medzi dvoma pocitacmi ? (necem odporucanie pre siete switche atd, proste len kabel ktory zapojim medzi 2 kompi a mozem posielat data)

2.ak spustim na internete hocijake video okrem youtubu, zamrzne mi pocitac a pomoze len restart, preco ? ako ? v com je problem ?

Na propojení počítačů máš tyto možnosti:

- křížený ethernet kabel (na to nepotřebuješ switch) - nejlepší řešení
- speciální USB kabel - drahý, nevyplatí se
- sériový port - pomalý, zastaralý
- paralelní port - pomalý, zastaralý

P.S.: A nemíchej dva dotazy dohromady...