Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojeni HDD do jednoho

Zdravim, mam v notebook ktery je zhruba 11let stary, a mam v nem 1 HDD, ale ve windowsu je disk rozdeleny na disk Local Disk C a local disk D takze na 2 disky, Cko ma 80gb a Dcko 82gb, zajimalo by me jestli by se to dalo spojit aby z toho byl jeden hlavni disk C? dekuji.

diky, chtel by sem se jeste zeptat,kdyz se jedna o tento disk: 160GB SATA HDD(5400rpm)

a dam ho do notebooku cca kupovany pred rokem... 16gb ram atd, bude se to stim diskem hodne sekat? Nebo bude windows nacitat hodne dlouho? preci jenom tento notebook ma i7,16gb ram, taky nevim jak to vubec k sobe pujde, diky.