Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opakovane nacitavanie videa v ntb pri prenose cez tv

Ahoj, potrebujem poradit, po prepojeni ntb s tv na youtube sa mi videa opakovane nacitavaju v ntb, kazdych niekolko sekund, pricom v to prehrava plynule. Ovladanie videa cez ntb ide, teda ked chcem preskocit nejaku pasaz, alebo zastavit, ci nieco ine pustit. Ale medzitym sa to stale refreshuje, prehravane video zostane na ploche, ale ak mam nastaveny nejaky moj vyber pesniciek, tak po refreshi to zmizne a naskocia dalsie ponukane skladby a toto robi kazdych niekolko sekund. Je to nejake nastavenie youtube, alebo kde je problem? Robi to na dvoch ntb, vo viacerych prehliadacoch, na apke v tv hisense, aj na chromecaste2 v inom tv. mam win 10. Dik za pomoc.

v tv, este som zabudol doplnit, ze ak potom kliknem pravym na sipku vlavo (historia) v prehliadaci(opera), tak to video tam ukaze tolkokrat, kolkokrat sa reloadovalo, za kazdy reload, co je tych par sekund, tak tam mam jedno video aj 20 krat po sebe....

Jasne, ja ho ovladam, ale stranka sa sama refreshne, tu som to natocil.
https://uloz.to/file/mSyka3QLhjqn/vid-20200510-232034-mp4
V case 0:37 prvy krat, stale to hra normalne, este som ho aj stopol, aby bolo vidiet, ze ho ovladam na tv, potom 1:17 druhy krat sa refreshne stranka a nakoniec ukazuje hore, ako keby som ho prehraval viac krat ako raz, presne tolko krat ukazuje, kolkokrat sa stranka refreshne sama. Proste tomu prepina a neviem ako to zastavit, zmenit, aby to toto nerobilo.