Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autorádio po mně chce bezpečnostní kód

Dobrý den mám autorádio sony XNV-660BT koupil jsem ho nedavno na inzerát ale rádio po připojení po mě chce bezpečnostní kód a původní majitel si ho nepamatuje můžete mi někdo poradit s odblokováním? děkuji

Změna předmětu, původně: Autorádio (host)
Změna kategorie, původně: Software (host)

Podle manuálu si kód nastavuje uživatel sám,
není tedy žádný defaultní kód přímo z výroby.
Pokud tam kód je, nastavil ho poslední legální uživatel.

Je to ochrana proti zlodějům, nemá to jít vyresetovat uživatelsky.
Jedině kontaktovat podporu Sony s dokladem o nabytí rádia...
Anebo to zkoušet, pokud to má 4 čísla tak je 9999 možností ...

Viz manuál,
str. 67
https://www.sony.com/electronics/support/res/manuals/Z015/Z015605111.PDF