Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi druhý monitor

Dobrý den, chtěl jsem si zapojit monitor do Graphics karty ale mám tam jen jeden vztup na HDMI tak jsem chtěl japojit druhý monitor do Základovky ale nejde to, hledal jsem všude nějaký tutoriál ale žádný nefungoval protože mě v biosu chybí nabídka na zapnutí dula monitoru, pomůžete mi prosím?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

GK: MSI GeForce GTX 1660 GAMING X
v ní mám první monitor ale mám tam jen jeden hdmi
a druhé hdmi mám v základní desce: B450 GAMING PLUS MAX
ale nevím jak a co udělat aby ten monitor šel používat i ze základní desky