Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit vyskakujícího okna

Po startu počítače s Windows 10 mi začalo najednou vyskakovat okno, tedy spíše 2 okna - černé drjbufgs a k němu chybové bílé - systém nemůže najít položku.....No tu položku skutečně v počítači nemám, nemohu ji najít. Myslel jsem, že se mi dostal do počítače nějaký vir, ale on-line scaner od Esetu nic nenašel. Tak jsem šel do Ccleaneru - nástroje - start - a chtěl jsem program drjbufgs.lnk vymazat...ale to bohužel nejde, nevím proč. Dříve mi to nedělalo a teď nevím co s tím. Zároveň mi na spodní liště zmizla ikonka Store a tu rovněž nemohu najít...Poradí někdo? Anebo musím udělat nějakou opravu Windows (odstranit potíže = částečně obnovit)? Díky
[IMG]http://img24.cz/images/11851821172567426780_thumb.jpg[/IMG]

ten bfu co ti poradil - jak vidíš neužitečný - ccleaner, ať si ho nacpe někam, tupým koncem napřed.

ten screen je skvělý, máš tam nějaký drobný spyware :-)

nějaké nástroje na hraní, teddy na kontrolu:
- proti adware a spyware jednoduchý adwcleaner.
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.
- zobrazení aplikací komunikujících s netem ms tcpview.
když někde neuvidíš celou cestu k procesu na disk, tak tě doufám napadne roztáhnout si sloupec.

už vás učili, že screen se sejme "alt+prnscr", nebo je to teď tajné?

Tak jsem ještě zkusil nainstalovat a spustit Spy Emergency a to mi našlo v podstatě jeden Rostpay v programu DriverHub...ale ten už jsem tam měl dlouho. Divné, že ho nenašel ten Eset Nod32...Nicméně ta vyskakovací okna asi nejsou kvůli tomuto jednomu Rostpay...Jinak ten program DriverHub odinstaluji. Ale to mi daný problém nevyřešilo, budu pokračovat dál...