Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vstupní bod

dobrý den,prosím pc mě při zapnutí píše pořád tuto hlášku.Vstupní bod procedury fatBinaryCtl se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně C://Windows/System 32/nvopenel.dll nalézt. Operační syst.mám Wind.Home 64bit.. Jak udělat aby tato hláška se nezobrazovala??děkuji JARA

pc mě při zapnutí píše

Co máš za programy ve Správci úloh - Po spuštění?

Mám taky kartu nVidii, ale v cestě C://Windows/System 32/nvopenel.dll takový soubor nemám.
Zato v C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\ existuje nvopencl(32anebo64).dll