Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google disk - hromadné nahrávání složek.

Ahoj,
potřeboval bych prosím poradit. Neví někdo jak hromadně uploadovat složky na Google disk? Mám asi 500 složek s fotkama a nechce se mi to nahrávat po jedné složce, to by byla hrozná práce. Na netu jsem žádnou radu nenašel. Neví prosím někdo jak na to? Předem děkuji za vaše rady.

Už jsem to celkem vyřešil. Vytvořil jsem složku, do ní jsem nakopíroval ty jednotlivé složky. Tu hlavní složku jsem pak bez problémů nahrál. Po nahrátí jsem ty jednotlivé složky v hlavní složce označil a dal přesunout do mnou vybrané složky, která už byla připravena na Google disku. Přesunutí proběhlo bleskurychle. Vyzkoušej a dej vědět. Nic lepšího asi nevymyslíme.